fbpx

Meie inimesed

Tutvu kood/Jõhvi tegevtiimiga 

Tiimis on kokku kogunenud pühendunud inimesed, kellel on ühine nägemus kvaliteetse IT-hariduse pakkumisest ja haridusvaldkonnas juhtpositsiooni saavutamiseks. 

tiim /

Karin Künnapas

Koolijuht

karin@kood.tech

Elle-Mari Pappel-Näks

Koolijuht

elle@kood.tech

Liis Leidsaar

Talendijuht

liis@kood.tech

Jüri-Mikk Udam

Antero Kevin Leedu

Turundus-ja kommunikatsioonijuht

antero@kood.tech

Kadi Lääts

Kogukonnajuht

kadi@kood.tech

German Karin

Tehniline juht

german@kood.tech

IT-projektijuht

IT-projektijuht

karl@kood.tech

Jelizaveta Ool

Ürituste ja kommunikatsiooni assistent

jelizaveta@kood.tech

Katsiaryna Petukhova

Tehniline koordinaator

katsiaryna@kood.tech

meie partnerid /

Mart Maasik

Advisor

Jaan Kokk

Finants

asutajad /

Marek Kiisa

Martin Villig

Maarja Pehk

Merlin Seeman

Taavet Hinrikus

Rainer Sternfeld

Mari-Liis Kitter

Ede Tamkivi

karjäär

We’re always looking for talented people to join our small team:

Hetkel meil küll kohti pole, kuid kui sa usud, et oleksid väärt lisandus meie pisikesele tiimile, siis kirjuta endast meile!

info@kood.tech