fbpx

Meie inimesed

Tutvu kood/Jõhvi tegevtiimiga 

Tiimis on kokku kogunenud pühendunud inimesed, kellel on ühine nägemus kvaliteetse IT-hariduse pakkumisest ja haridusvaldkonnas juhtpositsiooni saavutamiseks. 

tiim /

Lauri Haav

Liis Leidsaar

Talendijuht

liis@kood.tech

Jüri-Mikk Udam

Kadi Lääts

Kogukonnajuht

kadi@kood.tech

Karl Lainestu

IT-projektijuht

karl@kood.tech

German Karin

Tehniline juht

german@kood.tech

Olga Reili

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

olga@kood.tech

Jelizaveta Ool

Ürituste ja kommunikatsiooni koordinator

jelizaveta@kood.tech

Katsiaryna Petukhova

Tehniline koordinaator

katsiaryna@kood.tech

meie partnerid /

Mart Maasik

Nõustaja

Jaan Kokk

Finantsnõustaja

asutajad /

Marek Kiisa

Martin Villig

Maarja Pehk

Merlin Seeman

Taavet Hinrikus

Rainer Sternfeld

Mari-Liis Kitter

Ede Tamkivi

karjäär

We’re always looking for talented people to join our small team:

Hetkel meil küll kohti pole, kuid kui sa usud, et oleksid väärt lisandus meie pisikesele tiimile, siis kirjuta endast meile!

info@kood.tech