fbpx

Mūsu darbinieki

Iepazīstieties ar cilvēkiem, kas ēka kood/Jõhvi 

Mēs esam izveidojuši īpašu komandu ar kopīgu redzējumu par augstas kvalitātes IT izglītības nodrošināšanu un vadošo pozīciju nodibināšanu EdTech nozarē reģionā. 

team /

Karin Künnapas

Head of School

karin@kood.tech

Elle-Mari Pappel-Näks

Head of School

elle@kood.tech

Liis Leidsaar

Talantu menedžeris

liis@kood.tech

Jüri-Mikk Udam

Product Manager

jurimikk@kood.tech

Kadi Lääts

Kopienas vadītājs

kadi@kood.tech

Karl Lainestu

Tehniskais izstrādātājs

karl@kood.tech

German Karin

Tehniskais menedžeris

german@kood.tech

Jelizaveta Ool

Events & Comms Coordinator

jelizaveta@kood.tech

Katsiaryna Petukhova

Tehniskais koordinators

katsiaryna@kood.tech

partners /

Mart Maasik

Advisor

Jaan Kokk

Financial Advisor

founders /

Marek Kiisa

Martin Villig

Maarja Pehk

Merlin Seeman

Taavet Hinrikus

Rainer Sternfeld

Mari-Liis Kitter

Ede Tamkivi

careers /

We’re always looking for talented people to join our small team:

If you want to join our team, but there are no suitable positions available, feel free to email us to tell us what you could bring to the team and why you want to join kood/Jõhvi

info@kood.tech